ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

NaviExpert z promocją z okazji obniżenia stawek roamingu

Autor: Mateusz Gadzina Kategoria: Aplikacje

Jak dobrze wiecie (lub nie) od pierwszego lipca w całej Unii Europejskiej nastąpi obniżenie stawek za roaming. Dzięki temu część z nas zapłaci mniej za korzystanie z telefonu poza granicami kraju, w tym także za używanie np. nawigacji. W związku z tym jeden z producentów takiego oprogramowania zdecydował się obniżyć ceny swoich produktów. Mowa tutaj o nawigacji NaviExpert Polska i Europa.

Stara cena abonamentu na wymieniony wcześniej produkt to 199 złotych. Teraz natomiast możemy tę aplikację kupić za 120 złotych – uzyskamy przy tym dostęp do nawigacji na 24 miesiące.

Aplikacja pokrywa swoich zasięgiem 32 kraje (w tym oczywiście Polskę) i do jej działania wymagane jest połączenie z internetem. Stąd też w połączeniu z obniżeniem stawki za roaming zyskujemy całkiem niezłą ofertę. Dodatkowo, jak mówią sami twórcy, w ramach swojej aplikacji NaviExpert wprowadzili także ostrzeżenia CB, które przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Ponad 300 modeli znanych marek jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert.
Nawigacja dostępna jest na większość platform mobilnych, w tym oczywiście na Androida. Pobrać ją możemy bezpośrednio w Sklepie Play. Na start dostaniemy siedmiodniowy okres próbny.

Jak to wygląda w Waszym wypadku – często korzystacie ze smartfona jako z nawigacji czy jednak wolicie „dedykowane” rozwiązania?

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy