Sony Xperia Z z Snapdragonem 800?

Mateusz Gadzina Newsy 2013-06-24

 

xperiaQ

Wczoraj pojawiły się pierwsze plotki dotyczące „odświeżonej” wersji flagowego produktu Sony – smartfona Xperia Z. Według nich powinniśmy się już niedługo spodziewać odsłony ze zmienionym procesorem, a konkretnie z Snapdragonem 800. Co ciekawsze, jeden z takich egzemplarzy trafił podobno do rosyjskiego blogera.

Eldar Murtazin, bo o nim mowa, jest popularnym w Rosji człowiekiem zajmującym się mobilnymi technologiami. Według niego nowa wersja Xperii Z „jest naprawdę szybka”. Ulepszona wersja miałaby trafić do sprzedaży ponieważ po premierze HTC One i Samsunga Galaxy S4 urządzenie Sony zostało zepchnięte w dół prawie we wszystkich rankingach.

xperiazSnap

Receptą na poprawę tej sytuacji miałby być m.in. lepszy procesor i umieszczenie jeszcze bardziej dopracowanego wyświetlacza, podobnego do tego który możemy znaleźć w HTC One.

Kiedy możemy spodziewać się potwierdzenia tych informacji? Sony zapowiedziało kilka wydarzeń ze swoim udziałem, najprawdopodobniejszymi datami są 25 czerwca (Monachium) lub 4 lipca (Paryż). We Francji bowiem wszyscy spodziewamy się zapowiedzi phabletu Xperia ZU, znanego też jako Togari. Być może także tam zobaczymy zapowiedź odświeżonej Xperii Z.

źródło: thedroidguy.com

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x