NEC tablet

To już nie wyciek, a informacje oficjalne. NEC zaprezentował nowy tablet oparty o system Android. Pierwsze wzmianki na temat tego urządzenia pojawiły się już w czerwcu – wówczas urządzenie to nie przypominało jeszcze tego, które możemy zobaczyć obecnie. Największe zmiany to usunięcie przedniej kamery do wideo rozmów oraz całkowita zmiana rozkładu przycisków.

Tablet wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 7 cali (nazwany „Retina Touch Panel”), procesor ARM Cortex A8, aparat o rozdzielczości 3MPx, slot kart SD, WiFi, GPS oraz system Android 2.1.

Najnowsze urządzenie NECa skierowane jest głównie do firm – może być ono idealnym wyposażeniem każdego pracownika. Jeszcze w tym miesiącu będzie on dostępny w Japonii. Nie ma natomiast jeszcze informacji na temat dostępności w Europie oraz cenie urządzenia.

źródło: nec.co.jp

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).