ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Era G1 z Google 23 lutego w sprzedaży!

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy

Od 23 lutego Polska Telefonia Cyfrowa wprowadzi pierwszy na świecie telefon pracujący z system operacyjnym Android – Era G1 z Google.

Telefon Era G1 z Google będzie oferowany wraz z dwoma specjalnie przygotowanymi taryfami o wartości 85 i 145 złotych. W ramach abonamentu klienci otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut, wymiennych na SMSy, do wykorzystania we wszystkich sieciach. Dodatkowo, w obu abonamentach do dyspozycji użytkownika będzie pakiet 500 MB transmisji danych, co pozwoli w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Era G1. W ofercie abonamentowej telefon będzie dostępny od 1 złotego.
W ramach umowy wszyscy abonenci mogą korzystać z oferty bezpłatnego dostępu do szybkiej transmisji danych za pośrednictwem punktów hotspot w sieci Era. W chwili obecnej operator oferuje ponad 460 takich punktów na terenie całego kraju.
Telefon będzie oferowany we wszystkich ofertach abonamentowych, dla klientów indywidualnych i biznesowych, oraz w ofercie sprzedaży bez umowy. Era G1 z Google będzie także dostępny dla obecnych klientów w ramach przedłużenia umowy.
Od dzisiaj, za pośrednictwem strony internetowej, można również zamówić telefon w przedsprzedaży. Sprzęt może zostać dostarczony do odbiorcy kurierem jeszcze przed 23 lutego. Więcej informacji tutaj.

Szczegóły oferty.

Forum Era G1 z Google

Sprawdź najnowsze wpisy