sony xperia xz2 premium

Sony podkreśla, jakie innowacje wprowadził do mobilnego rynku!

Newsy

Z miesiąca na miesiąc docierają do nas coraz bardziej negatywne informacje na temat firm, które kiedyś stanowiły ścisłą czołówkę. HTC zwania pracowników, a Sony? Po prostu odeślę Was do podsumowania Adama. Ogólnie rzecz biorąc niewiele wskazuje na to, że Japończycy chcą dalej inwestować ogromne pieniądze w dział mobilny. Wręcz przeciwnie, mówi się o wycofywaniu z rynków i kolejnych ograniczeniach. Jednak Sony zdaje się widzieć, jaka opinia zaczyna wokół nich panować. Być może właśnie dlatego producent postanowił podzielić się z nami interesującą infografiką, która przedstawia innowacje, jakie zostały wprowadzone przez nich do mobilnego rynku.

Innowacje Sony dzisiejszym standardem?

Bez zbędnego przedłużania, oto wspomniana infografika – otwórz w nowej karcie:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

sony innowacje xperia

Tak naprawdę tylko wyświetlaczy 4K nie znajdziemy jeszcze w żadnym innym smartfonie. Możliwość tworzenia obiektów w 3D za pomocą aparatu też zdaje się ginąć gdzieś w tle, ale w dobie rozszerzonej rzeczywistości jest to niewątpliwie atrakcyjna funkcjonalność. Cała reszta? Tak, cała reszta stała się tak naprawdę standardem w większości flagowych smartfonów, jak i w urządzeniach noszonych.

Zobacz też: Boczne ekrany Samsunga na każdym smartfonie!

Pochwalam Sony za większość z powyższych innowacji, aczkolwiek wychodzę też z założenia, że nie można spocząć na laurach i dalej się rozwijać. Tutaj pojawia się problem. O ile nagrywanie filmów 4K HDR robi wrażenie, to dla wielu osób jest po prostu niezbyt znaczące. Do tego samo portfolio firmy zdaje się ograniczać na obszar, na którym właśnie innowacje i dobry marketing się liczy.

 

źródło: Xperia Blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x