Humble Bundle dla Androida 6 wystartowało

Aplikacje

hm6android

Kolejny raz mamy przyjemność informowania o nowej odsłonie bardzo ciekawej inicjatywy jaką jest Humble Bundle. Tym razem, w szóstej paczce głównie dla Androida (chociaż nie tylko) za cenę biletu do kina możemy dostać 7 gier (w tym 5 także w wersji na PC). Oprócz tego organizatorzy do każdego tytułu przygotowali krótkie video.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W tym momencie po wpłaceniu dowolnej kwoty otrzymamy 5 gier (Pulse, Stealth Bastard Deluxe, Organ Trail, Fractal i Aquaria). Jeśli natomiast przebijemy średnią (obecnie ~4,65$) dostaniemy jeszcze Frozen Synapse i Broken Sword: Director’s Cut. Oferta całkiem interesująca, a zakupy możecie zrobić tutaj. Poniżej lista gier wraz z filmikami, które twórcy dla nas przygotowali.

Aquaria

Pulse

Stealth Bastard Deluxe

Organ Trail

Fractal

Frozen Synapse

Broken Sword: Director’s Cut

źródło: humblebundle.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x