mc4zh

Jeśli ktoś myślał, że po zapowiedzi piątej odsłony Modern Combat twórcy zapomną o „czwórce” to był w dużym błędzie. Już jutro światło dzienne ujrzy nowa aktualizacja nazwana „Meltdown”. Wprowadzi ona do gry sporo nowości, co na pewno ucieszy wszystkich graczy.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Nie mówimy tu tylko o nowych broniach (te też są), ale przede wszystkim o trzech nowych mapach: Fracture, Extraction i Backfire oraz dwóch nowych trybach gry. Oprócz tego dostaniemy także nową specjalizację: Demolition, która będzie idealna dla wszystkich lubiących „wybuchową” rozgrywkę. Wspomniane wcześniej nowe pukawki to snajperka SFS CTK-12 oraz 40mm Thor GLP.

Wszystko to możecie zobaczyć na krótkim zwiastunie prezentującym nadchodzące zmiany:

Niestety, o ile już jutro aktualizacja trafi na urządzenia z systemem iOS, to Android będzie musiał trochę zaczekać. Ile? Tutaj czeka na nas standardowe stwierdzenie „very soon”.

źródło: facebook.com
Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.