gn2

W Wielkiej Brytanii rozpoczęła się już aktualizacja Galaxy Note II. Niestety, wszyscy którzy pomyśleli o Androidzie 4.2.2 muszą jeszcze trochę poczekać. Łatka która teraz jest wprowadzana poprawia kilka drobnych błędów i nie wprowadza jakiś rewolucyjnych zmian. W pozostałych krajach Europy powinna ona się pojawić już niedługo (lub jest już dostępna).

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Mimo iż nie jest to aktualizacja do nowszej wersji systemu Android, warto ją pobrać. Poprawiono w niej sporo drobnych usterek, w tym te powodujące nadmierny drenaż baterii. Aktualizacja jest dostępna za pośrednictwem zarówno oprogramowania Samsung Kies jaki i  OTA (over-the-air).

gn2u

Jeśli chodzi o Androida 4.2.2 dla Galaxy Note II (i Galaxy S3), to prawdopodobnie zostanie on wypuszczony w trzecim kwartale tego roku. Według nieoficjalnych informacji data premiery opóźniła się ze względu na problemy z nowym TouchWizem.

źródło: sammobile.com
Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.