Składany smartfon Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się świetnie i wielu na niego czeka, ale najnowsze doniesienia mogą nieco ostudzić zapał niektórych osób. Mianowicie, pojemność baterii może okazać się strasznie mała.

Składany smartfon Samsunga – bateria

W związku z pojemność baterii w składanym smartfonie, Samsung może wyprodukować ogniwo o pojemności od 3000 do 6000 mAh. Biorąc jednak pod uwagę problemy, które Samsung miewał wcześniej z bateriami, najbardziej prawdopodobny jest ten pierwszy przedział. Kiedy urządzenie będzie w pełni rozwinięte, wszystko poniżej 4000 mAh może się przełożyć na bardzo kiepski czas pracy na baterii.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Składany smartfon Samsunga będzie naprawdę spory, większy nawet od Note’a9, którego bateria najprawdopodobniej będzie oscylowała w granicach wspomnianego 4000 mAh.

Zobacz także: Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

Podane wyżej informacje to póki co tylko przypuszczenia, lecz co prawda, bardzo prawdopodobne i realne. Samsung nie podał jeszcze żadnych informacji co do swojego rewolucyjnego urządzenia, więc niestety wiemy o nim bardzo mało. Pewne jest natomiast, że produkcja ekranów OLED, które zostaną w nim zastosowane rozpocznie się do końca lata. Finalne urządzenie zobaczymy najprawdopodobniej już w lutym 2019 roku, na targach MWC. Osobiście jestem bardzo ciekawy, co z tego wyniknie. A Wy?

Źródło: phonearena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.