Składany smartfon Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się świetnie i wielu na niego czeka, ale najnowsze doniesienia mogą nieco ostudzić zapał niektórych osób. Mianowicie, pojemność baterii może okazać się strasznie mała.

Składany smartfon Samsunga – bateria

W związku z pojemność baterii w składanym smartfonie, Samsung może wyprodukować ogniwo o pojemności od 3000 do 6000 mAh. Biorąc jednak pod uwagę problemy, które Samsung miewał wcześniej z bateriami, najbardziej prawdopodobny jest ten pierwszy przedział. Kiedy urządzenie będzie w pełni rozwinięte, wszystko poniżej 4000 mAh może się przełożyć na bardzo kiepski czas pracy na baterii.

Składany smartfon Samsunga będzie naprawdę spory, większy nawet od Note’a9, którego bateria najprawdopodobniej będzie oscylowała w granicach wspomnianego 4000 mAh.

Zobacz także: Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

Podane wyżej informacje to póki co tylko przypuszczenia, lecz co prawda, bardzo prawdopodobne i realne. Samsung nie podał jeszcze żadnych informacji co do swojego rewolucyjnego urządzenia, więc niestety wiemy o nim bardzo mało. Pewne jest natomiast, że produkcja ekranów OLED, które zostaną w nim zastosowane rozpocznie się do końca lata. Finalne urządzenie zobaczymy najprawdopodobniej już w lutym 2019 roku, na targach MWC. Osobiście jestem bardzo ciekawy, co z tego wyniknie. A Wy?

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.