samsung galaxy x, galaxy x, skladany samsung

Składany smartfon Samsunga może rozczarować. Wszystko przez pojemność baterii

Newsy

Składany smartfon Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się świetnie i wielu na niego czeka, ale najnowsze doniesienia mogą nieco ostudzić zapał niektórych osób. Mianowicie, pojemność baterii może okazać się strasznie mała.

Składany smartfon Samsunga – bateria

W związku z pojemność baterii w składanym smartfonie, Samsung może wyprodukować ogniwo o pojemności od 3000 do 6000 mAh. Biorąc jednak pod uwagę problemy, które Samsung miewał wcześniej z bateriami, najbardziej prawdopodobny jest ten pierwszy przedział. Kiedy urządzenie będzie w pełni rozwinięte, wszystko poniżej 4000 mAh może się przełożyć na bardzo kiepski czas pracy na baterii.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Składany smartfon Samsunga będzie naprawdę spory, większy nawet od Note’a9, którego bateria najprawdopodobniej będzie oscylowała w granicach wspomnianego 4000 mAh.

Zobacz także: Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

Podane wyżej informacje to póki co tylko przypuszczenia, lecz co prawda, bardzo prawdopodobne i realne. Samsung nie podał jeszcze żadnych informacji co do swojego rewolucyjnego urządzenia, więc niestety wiemy o nim bardzo mało. Pewne jest natomiast, że produkcja ekranów OLED, które zostaną w nim zastosowane rozpocznie się do końca lata. Finalne urządzenie zobaczymy najprawdopodobniej już w lutym 2019 roku, na targach MWC. Osobiście jestem bardzo ciekawy, co z tego wyniknie. A Wy?

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x