xperia-z-durability-water-resistance-1240x824-87a352114f26128dffe9e44b5a6d4cd8-620x412Pomimo tego, że premiera Xperii Z odbyła się kilka miesięcy później niż prezentacja Androida 4.2 Jelly Bean, producent postanowił nie umieszczać najnowszego oprogramowania w swoich nowym flagowcu. Producent stara się jednak szybko nadrobić tę stratę i od klilkunastu dni słyszymy już o prawie gotowej paczce z aktualizacją.

Dzięki deweloperowi znanemu pod pseudonimem DooMLoRD, w przeciągu ostatnich dni w Sieci znalazł się jeden z buildów najnowszego Androida dla Xperii Z. Niestety kompilacja oznaczona symbolem 10.3.A.0.407 nie jest jeszcze finalną wersją oprogramowania, przez co nie wszystko będzie działać w niej sprawnie. Oprócz kilku mankamentów, ROM jest jednak w stanie nadającym się do użytku, wiec jeśli jesteście ciekawi co dokładnie przyniesie najnowsza aktualizacja, to odsyłamy wszystkich zainteresowanych do oryginalnego wątku na xda.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jednocześnie przypominamy, że taka zabawa z telefonem może skończyć się utratą gwarancji, a w przypadku braku odpowiednich umiejętności nawet uszkodzeniem telefonu.

źródło: xda-developers.com
Krzysztof Czerwiec