ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyciek Androida 4.2.2 dla Xperii Z dostępny do pobrania

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
xperia-z-durability-water-resistance-1240x824-87a352114f26128dffe9e44b5a6d4cd8-620x412

Pomimo tego, że premiera Xperii Z odbyła się kilka miesięcy później niż prezentacja Androida 4.2 Jelly Bean, producent postanowił nie umieszczać najnowszego oprogramowania w swoich nowym flagowcu. Producent stara się jednak szybko nadrobić tę stratę i od klilkunastu dni słyszymy już o prawie gotowej paczce z aktualizacją.

Dzięki deweloperowi znanemu pod pseudonimem DooMLoRD, w przeciągu ostatnich dni w Sieci znalazł się jeden z buildów najnowszego Androida dla Xperii Z. Niestety kompilacja oznaczona symbolem 10.3.A.0.407 nie jest jeszcze finalną wersją oprogramowania, przez co nie wszystko będzie działać w niej sprawnie. Oprócz kilku mankamentów, ROM jest jednak w stanie nadającym się do użytku, wiec jeśli jesteście ciekawi co dokładnie przyniesie najnowsza aktualizacja, to odsyłamy wszystkich zainteresowanych do oryginalnego wątku na xda.

Jednocześnie przypominamy, że taka zabawa z telefonem może skończyć się utratą gwarancji, a w przypadku braku odpowiednich umiejętności nawet uszkodzeniem telefonu.

źródło: xda-developers.com

Sprawdź najnowsze wpisy