ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oppo o-free, bezprzewodowe sluchawki bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które ceną biją na głowę Apple AirPods

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Przyznam szczerze, że Apple AirPods są słuchawkami, które robią na mnie wrażenie, i które chętnie widziałbym u siebie. Ich cena jest niestety dość wysoka. Oczywiście konkurencja nie śpi i w tym momencie zarówno Samsung, jak i Jabra również w swojej ofercie mają „pchełki” bez kabelka, lecz i one wycenione zostały wysoko. Oppo jednak ma dla nas nie tylko dobrze prezentujące się O-Free, ale także atrakcyjną dla nich cenę.

Oppo O-Free – bezprzewodowe słuchawki Bluetooth w dobrej cenie

Chiński producent zaprezentował właśnie Oppo O-Free. Są to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth w kształcie „pchełek”, które wykorzystują nowy chipset Qualcomma, QCC3026. Ma on zwiększyć zasięg słuchawek oraz zapewnić wysoką jakość przesyłanego dźwięku. Oppo O-Free wyposażone zostały także w technologie aptX oraz Qualcomm TrueWireless Stereo, które umożliwiają szybkie parowania oraz są odpowiedzialne za stabilność działania.

oppo o-free, bezprzewodowe sluchawki bluetooth

Czas pracy na jednym ładowaniu ma wynosić cztery godziny. Niestety nie jest to wybitny wynik. W zestawie znajduje się jednak specjalne etui, które pozwoli na trzykrotne naładowanie słuchawek. A jeśli rzeczywisty wygląd byłby taki jak na grafice powyżej, nie zastanawiałbym się nad nimi długo.

Zobacz też: Odporność HTC U12+ na tortury

Oppo O-Free tańsze od Apple AirPods

Oppo O-Free w wolnej sprzedaży mają kosztować około 108 dolarów, czyli w przybliżeniu 400 złotych. To kilkaset złotych mniej niż w przypadku słuchawek Apple czy Samsunga. Czas pokaże czy cena pójdzie w parze z jakością. Jestem niesamowicie ciekaw pierwszych testów słuchawek oraz wrażeń z odsłuchu. Co prawda akumulator wystarczający na cztery godziny może niektórych zniechęcić do zakupu, lecz przecież w zestawie jest pudełko, które może cały czas podtrzymywać pełny poziom naładowania.

źródło: Slashgear

Sprawdź najnowsze wpisy