galaxy-s4-zoom-8

Samsung oficjalnie rozszerzył dziś ofertę swoich urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android o nowy, niezwykle oryginalny sprzęt, jakim jest Galaxy S4 Zoom. Ta swoista hybryda łączy w jednej obudowie funkcje właściwe dla smartfona z możliwościami aparatu cyfrowego i jest to zdecydowanie jedno z najbardziej oryginalnych urządzeń, jakie trafiło na rynek w ostatnim czasie.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

galaxy-s4-zoom-5 (1)

Pod względem specyfikacji technicznej Galaxy S4 Zoom jest bardzo zbliżony do zaprezentowanego niedawno Galaxy S4 Mini i oprócz ekranu 4,3″ o rozdzielczości qHD (960×540) oferuje też solidny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz z 1,5 GB RAM. Ilość wbudowanej pamięci wynosi tutaj 8 GB i można ją dodatkowo rozszerzyć kartą microSD. Całością zarządza Android 4.2.2 Jelly Bean z interfejsem TouchWiz Nature UX. Jeżeli chodzi o wyposażenie aparatu, to pod obiektywem oferującym 10-krotny zoom optyczny znajdziemy matrycę 16 MPx BSI CMOS. Oprócz tego Galaxy S4 Zoom oferuje też optyczną stabilizację obrazu i posiada ksenonową lampę błyskową.

Trzeba przyznać, że Samsung wykazał się dużą dozą fantazji, wypuszczając na rynek tego typu urządzenie. Jego premiera sklepowa ma mieć miejsce już w wakacje – skusicie się na zakup takiego sprzętu?

galaxy-s4-zoom-7

galaxy-s4-zoom-4

galaxy-s4-zoom-2

 

GALAXY_S4_zoom_Key_Visual__verge_super_wide

źródło: engadget.com
Piotr Andrzejewski