ascend-p6-630x472Już kilka tygodni temu publikowaliśmy informacje o pracach Huawei’a nad smartfonem, który mógłby poszczycić się mianem najcieńszego smartfona świata. Wygląda na to, że już niebawem zobaczymy go w pełnej okazałości.

Tymczasem chiński koncern pochwalił się dziś zdjęciem prasowym swojego nowego modelu. Musimy przyznać, że urządzenia na fotografii prezentuje się dość atrakcyjnie, jednak nie wiadomo jak jego grubość zaledwie 6,2 mm przełoży się na jego użytkowanie. Pod zdjęciem umieszczono opinie CEO Huawei, który wychwalał wykonanie swojego telefonu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

fot.-techkiddy.blogspot.in-1-161758

W międzyczasie doszło jeszcze także do wycieku zrzutu ekranu, przedstawiającego niepublikowaną jeszcze ofertę jednego z chińskich sklepów, na którym widnieje cena urządzenia. Jak widać na obrazku wyżej, smartfon został wyceniony na 2498 juanów, co w przeliczeniu daje ok. 1300 zł. Z racji niezbyt wygórowanej specyfikacji nie wydaje się to być wysoka cena.

18 czerwca Huawei szykuje wielką konferencję w Londynie, na której być może zobaczymy premierę tego modelu i być może jeszcze kilku innych. Wydaje się nam, że telefon może trafić także do Polski, skoro jego światowa premiera zostanie ogłoszona w Europie, jednak na te informacje musimy poczekać jeszcze kilka dni.

źródło: TechKiddy, Facebook

 
Krzysztof Czerwiec