Samsung Galaxy X jest smartfonem, o którym słyszymy od kilku lat. Jego wyróżniającą cechą ma być duży, składany wyświetlacz. Wygląda na to, że projekt ten jest bliżej niż myślimy. W tym roku producent planuje uruchomienie masowej produkcji ekranów.

Masowa produkcja ekranów dla Samsunga Galaxy X już jesienią

Jak informuje raport dostarczony przez ET News, latem bieżącego roku Samsung planuje uruchomić pilotażowy program produkcji elastycznych ekranów. Specjalna linia montażowa została już zbudowana w koreańskiej fabryce w Asan. Jeśli wszystko się powiedzie, masowa produkcja składanych wyświetlaczy dla Samsunga Galaxy X zostanie uruchomiona jesienią. 

Zobacz też: Posiadacze Huawei otrzymają dużo aktualizacji

Podążając za raportem, możemy się spodziewać wyświetlaczy o przekątnej 7-8 cali wykonanych w technologii OLED. Należy mieć na uwadze, że Samsung Galaxy X będzie czymś więcej niż dotychczasowe flagowce. Być może zrewolucjonizuje od rynek mobilny, być może zmieni nasze postrzeganie obecnie dostępnych modeli, ale także może się okazać kompletnym niewypałem. Nie należy być także zaskoczonym w momencie, kiedy poznamy cenę Samsunga Galaxy X. Według analityków ta może wynieść nawet 2000 dolarów.

źródło: ET News

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.