ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola one power

Motorola z notchem – nowe modele mają już datę premiery

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Motorola oficjalnie ujawniła i określiła swoje plany dotyczące prezentacji nowych modeli smartfonów. Już na początku przyszłego miesiąca odbędzie się konferencja w kwaterze głównej w Chicago, na której producent pokaże między innymi przedstawiciela nowej linii, jakim jest Motorola One Power.

Motorola One, One Power oraz Moto Z3 już 2 sierpnia

2 sierpnia odbędzie się oficjalna prezentacja nowych urządzeń z charakterystyczną literą „M” w logo. Na rynek mają trafić trzy modele: Moto Z3, One oraz mocniejszy One Power. Serwis Android Headlines dotarł do nowych renderów przedstawiających smartfony z nowej linii.

Motorola one, Motorola one power

Na powyższej grafice możemy zobaczyć, że zarówno model One (po lewej) jak i jego mocniejszy brat One Power (po prawej) posiadają popularne już wcięcie w ekranie tzw. notch. Różnicę w designie można jednak dojrzeć w dolnej części, w której widać, że Motorola One ma nieco więcej niezagospodarowanego miejsca. Jednocześnie bazując na tym samym renderze, możemy się spodziewać różnicy w obudowie: One zdaje się być zamknięty w szklanej bryle, natomiast w One Power ma się wrażenie wykorzystania metalu. Nie umyka również uwadze fakt odmienności podwójnego aparatu.

Zobacz też: Nowy, lżejszy Instagram

Nazewnictwo „One” nie jest przypadkowe – urządzenia te trafią do segmentu Android One. Modele One oraz One Power nie tylko zyskają czystego Androida od Google i gros aktualizacji, ale także wielu klientów.

źródło: GSM Arena, Android Headlines

Sprawdź najnowsze wpisy