GOCLEVER Fone 570Q to phablet polskiego producenta

1 minuta czytania
Komentarze
phabletgocleverQ

Dużo mówimy ostatnio smartfonach z ogromnymi ekranami, zwłaszcza o tajemniczym urządzeniu od HTC i nadchodzącym Galaxy Note 3. A tymczasem na naszym rynku pojawiło się nowe dziecko firmy Goclever – Fone 570Q z ekranem o przekątnej 5,7 cala. Co znajdziemy w środku?

Otóż urządzenie to posiada wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 700 pikseli na którym będziemy oglądać Androida w wersji 4.2. Sprzęt napędza czterordzeniowy procesor Cortex A7 QuadCore o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany układ graficzny SGX544 i 1 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o przechowywanie danych, niestety dostaniemy tylko 4 GB na dane – sytuację ratuje jednak slot na karty pamięci (do 32 GB).

FONE_570Q_G_front (1)

Nie mogło zabraknąć także aparatów. Z przodu mamy kamerkę o rozdzielczości 0,3 MPx, z tyłu natomiast 5 MPx. Jeśli chodzi o moduły to oczywiście dostaniemy WiFi, Bluetooth oraz miejsce na dwie karty SIM (działa z Aero2). W zestawie otrzymamy jeszcze pojemnościowy rysik.

Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne (grafitowa i biała), a wszystko to w cenie 899 złotych. Co sądzicie o takiej, tańszej alternatywie dla „elektronicznych notatników”?

Motyw