galaxy-camera-right

Samsungowi można zarzucić, że wypuszcza urządzenia, że zalewa rynek mnóstwem low-endowych telefonów w jeszcze większej ilości wariantów. Nie można jednak powiedzieć, że jego produkty nie są w żaden sposób innowacyjne, czego przykład był chociażby Galaxy Camera. Prawdopodobnie już w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami premiery następcy tego urządzenia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Do Sieci w ostatnich dniach przedostało się kilka zdjęć, które według danych EXIF zostały wykonane modelem EK-GN120, co może sugerować, że jest to kolejna wersja Galaxy Camera (EK-GN100) zaprezentowanej w ubiegłym roku. Po oryginalnym rozmiarze fotografii można wywnioskować, że kompakt miałby posiadać matrycę o rozdzielczości 20,2 MPx. Zdjęcia wykonane rzekomo Galaxy Camera 2 możecie zobaczyć poniżej.

Goolge-Plus-pictures-taken-with-the-EK-GN120 Goolge-Plus-pictures-taken-with-the-EK-GN120 (1) galaxy-camera-2-scissors1 

Do czerwcowej konferencji Samsunga pozostało już niewiele czasu. Czyżby oprócz kolejnych wariantów S4, będziemy świadkami także premiery nowej generacji aparatu z Androidem?

źródło: androidauthority.com
Krzysztof Czerwiec