Ponad 40 telefonów Androidem w 2009r?

Newsy

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

O przymierzaniu się do wykonania, bądź trwaniu prac nad telefonem opartym o Androida dowiadujemy się de facto co chwilkę od momentu kiedy HTC stworzyło pierwsze urządzenie oparte na tym systemie. Venture Beat podjął się trudnego zadania przeliczenia zapowiedzi producentów i obliczenia jak dużej ilości Androidów możemy się spodziewać w tym roku. Okazuje się że jest tego całkiem sporo – około 40 modeli.

Największą ilość telefonów zapowiedział niemiecki operator O2. W 2009 roku chce on włączyć do swojej oferty między 6 a 8 telefonów opartych na systemie Android. Do stworzenia kolejnych Androidowych modeli przymierzają się praktycznie wszyscy producenci telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Jeśli każdy z nich dotrzyma obietnic, może czekać nas prawdziwy wysyp modeli. Czas pokaże, czy wraz z ilością będziemy też mogli liczyć na jakość?

(ź) komórkomania.pl

Forum Era G1 z Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x