HTC-J-Butterfly-HTL21-3V-blackPomimo niezbyt dobrych prognoz, HTC One okazał się sporym sukcesem Tajwańczyków, skoro sprzedali już ponad pięć milionów egzemplarzy tego urządzenia. Nie oznacza to jednak, że na rynku high-endów będą utrzymywali oni jedynie One. Bowiem już 19 czerwca czeka nas premiera kolejnego urządzenia z górnej półki.

W zaproszeniach wysłanych do tajwańskich mediów, HTC zaprasza dziennikarzy na konferencje w czasie której zaprezentuje następce modelu Butterfly. Nie będzie on oznaczony jednak cyfrą „2” jak wspominano wcześniej, a literką „S”. Nowy „motylek” prawdopodobnie będzię więc jedynie ulepszoną wersją poprzednika. Wydaje się, że smartfon zyska nowy procesor, mocniejszą baterię oraz większy ekran o rozdzielczości FullHD. Realne wydaje się także zastosowanie aparatu wykonanego w technologii UltraPixel oraz oprogramowanie wzbogaconego najnowszą nakładką producenta Sense UI 5 z unikalnymi funckjami Zoe, czy BlinkFeed.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

HTC-Butterfly-S-announcement-June-19

Na konferencji zostać ma zaprezentowany także HTC Desire 600, o którym wspominaliśmy już kilka tygodni wcześniej. Śledźcie naszą stronę na bieżąco, aby dowiedzieć się co HTC przygotowało na środową konferencję!

źródło: sogi.com.tw

 
Krzysztof Czerwiec