Sony Xperia XZ2 Premium została już oficjalne zaprezentowana, lecz zagadkowa pozostawała cena. Właśnie poznaliśmy datę pojawienia się smartfona na rynku, a także kwotę, jaką przyjdzie za niego zapłacić. Japoński producent postawił sprawę jasno – smartfon premium z równie premium ceną.

Sony Xperia XZ2 Premium wyceniona jak iPhone X

Sony Xperia XZ2 Premium pojawi się już 9 lipca w Stanach Zjednoczonych. Sprzedaż rozpoczną dwa sklepy: Best Buy oraz Amazon, który dodatkowo do urządzenia dołoży bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo. Sony Xperia XZ2 Premium kosztować będzie 999,99 dolarów, czyli tyle samo, co iPhone X.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

To sporo, nawet biorąc pod uwagę to, że Xperia XZ2 Premium może się pochwalić najlepszymi podzespołami na rynku oraz 5,8-calowym ekranem HDR o rozdzielczości 4K. Obawiam się, że niewielu znajdzie się chętnych na wyłożenie tak dużych pieniędzy.

Zobacz też: iOS 12 – publiczna beta dostępna

Sony Xperia XZ2 Premium nie trafi jednak do Polski. My musimy się zadowolić modelem Sony Xperia XZ2. Zbliżamy się jednak do targów IFA 2018, a na nich prawdopodobnie poznamy kolejnego flagowca Sony Xperia XZ3.

źródło: Android and me
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.