Samsung Galaxy Ace 3 oficjalnie zapowiedziany

Newsy

samsung galaxy ace 3

Samsung od kilku miesięcy stawia przede wszystkim na kontynuowanie dobrej passy w sprzedaży swoich smartfonów. Po prezentacji kilku nowych urządzeń z flagowej linii Galaxy S, przyszedł czas na kolejnego następce urządzenia spod znaku asa.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wczorajszego dnia, koreański producent oficjalnie potwierdził kolejne członka rodziny Ace, tym razem oznaczonego cyfrą „3”. Urządzenie będzie posiadało specyfikację zbliżoną do swojego poprzednika. Ace 3 ma zostać wyposażony w 4-calowy ekran TFT LCD, potrafiący wyświetlić obraz w rozdzielczości WVGA (854×480). Sercem urządzenia ma być dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, który dodatkowo będzie wspierany przez 1 GB RAMu, tylko 4 GB wbudowanej pamięci, gniazdo na karty microSD oraz przednią kamerkę VGA oraz aparat 5 MPx. Nie zabraknie oczywiście wsparcia dla najpopularniejszych technologii bezprzewodowych takich jak WiFi, czy Bluetooth 4.0. Zasilaniem telefonu ma się zajęć akumulator o pojemności 1500 mAh, zaś za jego sprawne działanie ma odpowiadać Android 4.2 Jelly Bean.

Smarfon pojawi się w opcjonalnych wersjach z LTE, a także obsługą dwóch kart SIM. Producent nie podał jednak w informacji prasowej żadnych danych odnoszących się do ceny urządzenia, a także daty jego premiery. Pozostaje nam więc zapytać Was, jak podoba się Wam nowy as?

źródło: inf. prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x