Samsung Galaxy S4 Zoom to nadchodzący następca Galaxy Camera?

Newsy

gs4-zoom

Ostatnie dni obfitowały w informacje o nowych produktach Samsunga, wykorzystujących znaną markę Galaxy S4. Widzieliśmy już więc niedużego Galaxy S4 Mini, a także stworzonego z myślą o osobach aktywnych, wzmocnionego Samsunga Galaxy S4 Active. Wygląda na to, że to nie koniec nowości, a już niebawem do tego grona dołączy hybryda smartfona oraz aparatu kompaktowego.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

schermafbeelding-2013-06-08-om-02.09.33

Ma ona nosić nazwę Galaxy S4 Zoom, a urządzenie to było bohaterem kilku różnych przecieków w ciągu ostatnich dni – oprócz nieoficjalnego zdjęcia prasowego przedostały się do Sieci również rzeczywiste zdjęcia prezentujące nadchodzącą nowość Samsunga. Mamy tu w praktyce do czynienia z dosłownym połączeniem aparatu kompaktowego z telefonem, a Galaxy S4 Zoom wygląda przez to odrobinę pokracznie.

Jeżeli chodzi o domniemaną specyfikację techniczną, to pod tym względem bliżej mu do GS4 Mini, niż do „zwykłego” Galaxy S4. Mamy tu więc ekran 4,3″ o rozdzielczości qHD (960×540) oraz dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,6 GHz, a całością zarządza Android 4.2 Jelly Bean. Jeżeli chodzi o wyposażenie aparatu, to pod obiektywem o dziesięciokrotnym zoomie optycznym znajdziemy matrycę oferującą solidne 16 MPx.

Po doświadczeniach z Galaxy Camera zdaje się więc, że Samsung nie zaprzestał swoich prób w segmencie tzw. „inteligentnych aparatów”. Premiery Galaxy S4 Zoom możemy się spodziewać już wkrótce i możliwe, ze odbędzie się ona na konferencji zaplanowanej na 20 czerwca.

galaxy-s4-zoom

 

źródło: techtastic.org


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x