Takie rzeczy tylko w Kanadzie. Jak pewnie wiecie (lub też nie), Apple ma w swojej ofercie specjalną ceramiczną wersję Apple Watcha, która powinna być odporna na zarysowania. Jak się jednak okazało, tylko w teorii.

Mężczyzna pozywa Apple za zarysowania na zegarku

Jak już wspomniałem, ceramiczna wersja Apple Watcha powinna być odporna na zarysowanie. Pewnemu obywatelowi Kanady udało się go jednak porysować, za co też postanowił on pozwać giganta z Cupertino, tłumacząc swoją decyzję tym, że cała sytuacja jest wynikiem wady konstrukcyjnej.

Apple na swojej stronie internetowej zamieściło sprzeczne oświadczenie o Apple Watch Edition Series 3. Firma twierdzi, że ich zegarek jest „odporny na zarysowania”, a także, że ma rafinowane wykończenie, które jest odporne na zadrapania i niszczenie. Niestety nie ma informacji, którego elementu zegarka dotyczy ten opis.

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Apple Watch porysowany

Apple skontaktowało się z „poszkodowany” i zaproponowało mu wymianę urządzenia, jednak 21-letni obywatel Kanady odrzucił propozycję.

Nie chcę rzucać fałszywych oskarżeń, ale cały ten pozew wygląda jak dla mnie bardzo podejrzanie – szczególnie moment, kiedy Apple zaproponowało wymianę urządzenia, a mężczyzna ją odrzucił. A Wy co sądzicie o tym zdarzeniu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.