Natywna klawiatura Androida do pobrania w Sklepie Play!

Newsy

unnamedKilka dni temu udostępniliśmy poradnik, dzięki któremu mogliście upodobnić wasz smartfon do wyglądu czystego Androida. Dzięki Google możecie zmienić kolejny element systemu, bowiem koncern z Mountain View udostępnił dziś natywną klawiaturę z Androida 4.2 w Sklepie Play.

Oczywiście klawiatura nie jest skierowana tylko do osób pragnących upodobnić swój system do czystej wersji systemu z zielonym robocikiem. Dzięki tej aplikacji, posiadacze starszych systemów zyskają możliwość wprowadzania tekstu, znaną z najnowszej wersji 4.2.2 Jelly Bean. Największym udogodnieniem jest przede wszystkim możliwość pisania bez odrywania palca od ekranu, znanego też jako pisanie gestami. Rozbudowana autokorekta połączona ze słownikami w aż 26 językach pozwoli nam pisać szybko, bez obawy o błędy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

unnamed (7)

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy Androida w wersji co najmniej 4.0. Ważną sprawą jest to, że natywną klawiaturę Androida mogą zainstalować także osoby posiadające smartfony z autorskimi nakładkami producentów jak Sense, czy TouchWiz.

Klawiatura Google dostępna jest w Google Play za darmo.

źródło: Google Play






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x