unnamedKilka dni temu udostępniliśmy poradnik, dzięki któremu mogliście upodobnić wasz smartfon do wyglądu czystego Androida. Dzięki Google możecie zmienić kolejny element systemu, bowiem koncern z Mountain View udostępnił dziś natywną klawiaturę z Androida 4.2 w Sklepie Play.

Oczywiście klawiatura nie jest skierowana tylko do osób pragnących upodobnić swój system do czystej wersji systemu z zielonym robocikiem. Dzięki tej aplikacji, posiadacze starszych systemów zyskają możliwość wprowadzania tekstu, znaną z najnowszej wersji 4.2.2 Jelly Bean. Największym udogodnieniem jest przede wszystkim możliwość pisania bez odrywania palca od ekranu, znanego też jako pisanie gestami. Rozbudowana autokorekta połączona ze słownikami w aż 26 językach pozwoli nam pisać szybko, bez obawy o błędy.

unnamed (7)

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy Androida w wersji co najmniej 4.0. Ważną sprawą jest to, że natywną klawiaturę Androida mogą zainstalować także osoby posiadające smartfony z autorskimi nakładkami producentów jak Sense, czy TouchWiz.

Klawiatura Google dostępna jest w Google Play za darmo.

źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec