Natywna klawiatura Androida do pobrania w Sklepie Play!

Krzysztof Czerwiec Krzysztof Czerwiec Newsy
unnamed

Kilka dni temu udostępniliśmy poradnik, dzięki któremu mogliście upodobnić wasz smartfon do wyglądu czystego Androida. Dzięki Google możecie zmienić kolejny element systemu, bowiem koncern z Mountain View udostępnił dziś natywną klawiaturę z Androida 4.2 w Sklepie Play.

Oczywiście klawiatura nie jest skierowana tylko do osób pragnących upodobnić swój system do czystej wersji systemu z zielonym robocikiem. Dzięki tej aplikacji, posiadacze starszych systemów zyskają możliwość wprowadzania tekstu, znaną z najnowszej wersji 4.2.2 Jelly Bean. Największym udogodnieniem jest przede wszystkim możliwość pisania bez odrywania palca od ekranu, znanego też jako pisanie gestami. Rozbudowana autokorekta połączona ze słownikami w aż 26 językach pozwoli nam pisać szybko, bez obawy o błędy.

unnamed (7)

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy Androida w wersji co najmniej 4.0. Ważną sprawą jest to, że natywną klawiaturę Androida mogą zainstalować także osoby posiadające smartfony z autorskimi nakładkami producentów jak Sense, czy TouchWiz.

Klawiatura Google dostępna jest w Google Play za darmo.

źródło: Google Play

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy