New-ASUS-Transformer-Pad-Infinity_3-645x291

Seria tabletów Transformer, stworzona przez Asusa pokazała, że tablety z dedykowaną klawiaturą są naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Dziś tajwański producent pokazał swoje najnowsze urządzenie z tej kategorii o nazwie Transformer Pad Infinity i jest to pod każdym względem sprzęt z najwyższej półki.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wyróżnia go przede wszystkim ekran IPS o niezwykle wysokiej rozdzielczości 2560×1600 pikseli, który powinien zagwarantować wyśmienitej jakości obraz. Sercem nowego Transformera jest czterordzeniowy układ NVIDIA Tegra 4 taktowany zegarem 1,9 GHz wraz z 2 GB RAM. Ilość wbudowanej pamięci wynosi tu 32 GB i można ją dodatkowo rozszerzyć kartą microSD. Tablet Asusa posiada też dwa aparaty: 5 MPx i w 1,2 MPx, potrafi wyświetlać obraz 4K przez HDMI, a w jego stacji dokującej znajdziemy port USB 3.0.

Cena i data premiery pozostają nieznane, ale możemy się spodziewać, że Asus Transformer Infinity będzie kosztował dość sporo, gdyż takie podzespoły oraz elegancka, metalowa konstrukcja zarezerwowane są dla najwyższej półki cenowej.

 

źródło: bgr.in
Piotr Andrzejewski