Nowy Asus Transformer Infinity z Tegrą 4 zapowiada się naprawdę nieźle

1 minuta czytania
Komentarze
New-ASUS-Transformer-Pad-Infinity_3-645x291

Seria tabletów Transformer, stworzona przez Asusa pokazała, że tablety z dedykowaną klawiaturą są naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Dziś tajwański producent pokazał swoje najnowsze urządzenie z tej kategorii o nazwie Transformer Pad Infinity i jest to pod każdym względem sprzęt z najwyższej półki.

Wyróżnia go przede wszystkim ekran IPS o niezwykle wysokiej rozdzielczości 2560×1600 pikseli, który powinien zagwarantować wyśmienitej jakości obraz. Sercem nowego Transformera jest czterordzeniowy układ NVIDIA Tegra 4 taktowany zegarem 1,9 GHz wraz z 2 GB RAM. Ilość wbudowanej pamięci wynosi tu 32 GB i można ją dodatkowo rozszerzyć kartą microSD. Tablet Asusa posiada też dwa aparaty: 5 MPx i w 1,2 MPx, potrafi wyświetlać obraz 4K przez HDMI, a w jego stacji dokującej znajdziemy port USB 3.0.

Cena i data premiery pozostają nieznane, ale możemy się spodziewać, że Asus Transformer Infinity będzie kosztował dość sporo, gdyż takie podzespoły oraz elegancka, metalowa konstrukcja zarezerwowane są dla najwyższej półki cenowej.

źródło: bgr.in

Motyw