Asus prezentuje tablet MeMo Pad FHD 10 z układem Intela i ekranem 1080p

Newsy

Asus-Memopad-10FHD

Wśród wszystkich nowości, które docierają do nas z tegorocznych targów Computex, najwięcej uwagi skupił na sobie Asus, który zaprezentował całą gamę nowych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Należy do nich między innymi tablet MeMo Pad FHD 1o, który jest jednym z pierwszych urządzeń z tej kategorii, łączących w sobie procesor Intel Atom, a także ekran IPS o przekątnej 10,1″ i wysokiej rozdzielczości 1080p (1920×1080). Poza tym urządzenie wyposażono też w 2 GB RAM, standardowe metody łączności (BT, WiFi, GPS), a ilość pamięci wynosi 16 GB lub 32 GB, w zależności od wariantu cenowego. Całość zamknięto w obudowie o grubości 9,5 mm i niedużej wadze 580 gramów. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Jak dotąd producent nie sprecyzował kiedy możemy spodziewać się sklepowej premiery tabletu MeMo Pad FHD 10, cena urządzenia również pozostaje nieznana.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x