Acer Liquid S1 z ekranem 5,7″ i czterema rdzeniami już oficjalnie

Newsy

Acer-Liquid-S1

Acer na naszym rynku kojarzony jest przede wszystkim z tabletami pracującymi pod kontrolą Androida, jednak producent ten może też pochwalić się kilkoma ciekawymi smartfonami. Podczas dzisiejszych targów Computex 2013 tajwański producent zaprezentował kolejne urządzenie, które zdaje się podążać za ostatnim trendem maksymalnego powiększania ekranów w telefonach.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Acer Liquid S1 może pochwalić się sporym wyświetlaczem o przekątnej 5,7″ i rozdzielczości 720p (1280×720), a także czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,5 GHz, stworzonym przez firmę MediaTek. Warto też zwrócić uwagę na obecność dwóch slotów na karty SIM, a także na fakt, że urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean. Ilość wbudowanej pamięci wynosi 8 GB i można ją rozszerzyć kartą microSD, a standardowa bateria oferuje pojemność 2400 mAh.

Acer Liquid S1 ma trafić do sprzedaży na wybranych rynkach w cenie 349€ w trzecim kwartale bieżącego roku.

 

źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x