Asus MeMo Pad HD7 to przyzwoity tablet za niewielkie pieniądze

Newsy

ASUS_MeMO_Pad_HD_7_News

Siedmiocalowe tablety wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem konsumentów, ceniących ich dobry balans między oferowanymi możliwościami, a niedużymi rozmiarami. Urządzenia z tej kategorii dostępne są w przeróżnych konfiguracjach, a ostatnimi czasy szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele z najniższego segmentu. Asus przygotował dziś ciekawą propozycję dla wszystkich szukających niewielkiego tabletu z Androidem, łączącego dobrą specyfikację i niską cenę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Asus MeMo Pad HD7 wyposażony został w siedmiocalowy ekran IPS o rozdzielczości 1280×800, a jego sercem jest czterordzeniowy procesor Cortex-A7. Poza tym znajdziemy też aparat 5 MPx oraz przednią kamerkę 1,2 MPx, jak również łączność BT 4.0, WiFi oraz GPS.

Najważniejsza jest jednak cena, która wyniesie zaledwie $129 za model z 8GB pamięci. Data premiery pozostaje nieznana, jednak wiele wskazuje na to, że tablet Asusa ma szansę odnieść niemały sukces w najniższym segmencie rynku.

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x