Asus prezentuje Fonepad Note z sześciocalowym ekranem i dedykowanym rysikiem

Newsy

fonepad2

Na odbywającej się właśnie imprezie Computex 2013 najważniejsi tajwańscy producenci prezentują swoje nowości technologiczne. Należy do nich między innymi Asus, który dla fanów Androida przygotował dziś kilka ciekawych nowości. Jedną z nich jest Fonepad Note, adresowany do wszystkich zainteresowanych sprzętem z kategorii zdominowanej przez Samsunga Galaxy Note II.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Asus Fonepad Note może się pochwalić sześciocalowym ekranem o rozdzielczości 1080p (1920×1080), wykonanym w technologii Super IPS+, który powinien zapewnić obraz świetnej jakości. Pod maską odnajdziemy procesor Intel Atom Z2560 o taktowaniu 1,6 GHz, wraz z 2 GB RAM. Oprócz tego znajdziemy aparat 8 MPx, przednie głośniki stereo, a także dedykowany rysik obsługujący pakiet specjalnych aplikacji przygotowanych przez Asusa.

Fonepad Note zapowiada się całkiem ciekawie, a jego sukces w dużej mierze będzie zależał też od ceny, która jak dotąd pozostaje nieznana. Również oficjalna data wprowadzenia do sprzedaży pozostaje na ten moment tajemnicą.

fonepad1

źródło: theverge.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x