Sony Togari i HTC M4 złapane na jednym zdjęciu?

Newsy

togariW serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie, na którym widnieje sporych rozmiarów telefon od Sony w otoczeniu kilku innych urządzeń. Autor twierdzi, że jest Sony Xperia L4, znana także jako „Togari”. Nazwa ta przewijała się już kilkakrotnie w różnych przeciekach. Co ciekawe, na zdjęciu tym prawdopodobnie znajduje się także HTC One Mini znany także HTC M4.

2CBqHWZ

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zacznijmy jednak od urządzenia Sony. Ma ono mieć według najnowszych informacji ekran o przekątnej 6,44 cala oraz rozdzielczości Full HD. Oprócz tego 2GB pamięci RAM, baterię o pojemności 2970 mAh i aparat 13,1 MPx. Wszystko to napędzane Snapdragonem 800 LTE.  Do tego dostać mamy także dedykowany rysik. Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie pokazujące przód tego urządzenia, wciąż oficjalnie niezapowiedzianego przez Sony.

sony-big-phone-lead-jpg

Co do HTC – pierwsze zdjęcie zdaje się potwierdzać prace nad mniejszą wersją One’a. Według ostatnich przecieków miałaby ona się charakteryzować wyświetlaczem  4,3 cala o rozdzielczości 720p, 2GB pamięci RAM i dwurdzeniowym Snapdragonem. Wszystko to miałoby działać pod kontrolą systemu Android 4.2+.

źródło: reddit.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x