Sony Togari i HTC M4 złapane na jednym zdjęciu?

1 minuta czytania
Komentarze
togari

W serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie, na którym widnieje sporych rozmiarów telefon od Sony w otoczeniu kilku innych urządzeń. Autor twierdzi, że jest Sony Xperia L4, znana także jako „Togari”. Nazwa ta przewijała się już kilkakrotnie w różnych przeciekach. Co ciekawe, na zdjęciu tym prawdopodobnie znajduje się także HTC One Mini znany także HTC M4.

2CBqHWZ

Zacznijmy jednak od urządzenia Sony. Ma ono mieć według najnowszych informacji ekran o przekątnej 6,44 cala oraz rozdzielczości Full HD. Oprócz tego 2GB pamięci RAM, baterię o pojemności 2970 mAh i aparat 13,1 MPx. Wszystko to napędzane Snapdragonem 800 LTE.  Do tego dostać mamy także dedykowany rysik. Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie pokazujące przód tego urządzenia, wciąż oficjalnie niezapowiedzianego przez Sony.

sony-big-phone-lead-jpg

Co do HTC – pierwsze zdjęcie zdaje się potwierdzać prace nad mniejszą wersją One’a. Według ostatnich przecieków miałaby ona się charakteryzować wyświetlaczem  4,3 cala o rozdzielczości 720p, 2GB pamięci RAM i dwurdzeniowym Snapdragonem. Wszystko to miałoby działać pod kontrolą systemu Android 4.2+.

źródło: reddit.com

Motyw