Mobilny Chrome bohaterem podwójnego odliczania

1 minuta czytania
Komentarze
chromeandroid

Tego chyba nikt nie spodziewał. Na stronie deweloperów Google pojawiły się dwa nowe wideo zapowiadające transmisje na żywo. Jedna rozpocznie się w piątek, 7 czerwca o godzinie 19.00, druga w czwartek, 13 czerwca o godzinie 17.00. Obie będą dotyczyć mobilnej wersji przeglądarki Chrome.

Google bardzo rzadko robi specjalne wydarzenia związane ze swoją przeglądarką, tym bardziej dziwi skupienie całej transmisji na mobilnej wersji. Niestety, nie ma żadnych informacji co do tego, co możemy zobaczyć. Pierwsze wideo podpisane jest „Chrome Mobile Special Event”, drugie „Mobile Chrome Special Event” – albo niedopatrzenie, albo… No właśnie, ciężko w tym momencie cokolwiek wnioskować. Może Google poinformuje o przerzuceniu się na silnik Blink w wersji mobilnej? A może coś związanego ze ściślejszym powiązaniem Chrome’a i systemu Android?

Poniżej linki do obu transmisji (póki co znajdują się tam zegary odliczające czas do startu). A co wy najchętniej chcielibyście zobaczyć w trakcie pokazu związanego z mobilnym Chromem?


źródło: androidpolice.com

Motyw