ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One z czystym Androidem trafi do sprzedaży

Autor: Mateusz Gadzina Kategoria: Newsy
htconegoogle

Kolejny smartfon o którym było głośno od kilku dni został dzisiaj oficjalnie potwierdzony. Mowa tutaj o HTC One w wersji z czystym Androidem. Informacje o planach wypuszczenia tego urządzenia została podana dzisiaj przez Sundara Pichai’a w trakcie rozmowy z Waltem Mossbergiem.

Urządzenie trafi do sprzedaży 26 czerwca, a więc w ten sam dzień co Samsung Galaxy S4 także w wersji z czystym Androidem. Co ciekawe, HTC będzie o 50 dolarów tańsze i jego cena będzie wynosić 599$ (SGS4 – 649$). Sprzedaż oczywiście na początek tylko w USA, o późniejszych planach póki co nie ma żadnych informacji. Urządzenie zostanie także pozbawione nakładki Sense i w konsekwencji prawdopodobnie większości powiązanych z nią funkcji jak na przykład BlinkFeed czy Zoe.

O urządzeniu tym pisaliśmy już wcześniej, tutaj mogliście znaleźć kilka informacji oraz poznać opinię Piotrka. My natomiast jesteśmy ciekawi co wy sądzicie o tym ruchu. Czy w obecnej sytuacji HTC powinno próbować sprzedać troszkę zmodyfikowanego One’a, czy też raczej lepiej gdyby skupiło się na wypuszczeniu nowych modeli?

źródło: twitter.com

Sprawdź najnowsze wpisy