Samsung Galaxy S4 Mini oficjalnie zapowiedziany

Newsy

miniqSamsung Galaxy S4, co by o nim nie mówić, sprzedaje się wyśmienicie i bije wszystkie rekordy poprzednika. Od pewnego czasu pojawiały się także informację o mniejszym bracie najnowszego urządzenia koreańskiej firmy, Samsung jednak nie komentował ich aż do teraz. Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że Samsung Galaxy S4 Mini już wkrótce trafi do sprzedaży. Przy okazji ujawniono też kompletną specyfikację urządzenia – jedyne czego brakuje to informacja o cenie i data premiery.

Urządzenie zostało wyposażone w ekran Super AMOLED o rozdzielczości 960 x 540 i przekątnej 4,3 cala. Płynne działanie ma zapewnić 1,5 GB pamięci RAM oraz dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz. 8 GB pamięci wbudowanej nie wygląda za dobrze, na szczęście jednak znajdziemy slot na karty pamięci, które pozwolą powiększyć dostępne miejsce nawet o 64 GB.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

s4miniw

Urządzenie zadebiutuje z najnowszą obecnie dostępną wersją systemu Android – Jelly Bean 4.2.2. Dostaniemy również część rozwiązań znanych z Galaxy S4 (m.in. S Health czy S Translator). Oprócz tego będziemy mogli wybierać między 3 wersjami urządzenia (3G, 3G Dual Sim i LTE) oraz dwoma kolorami (White Frost and Black Mist). Poniżej pełna specyfikacja:

spec

Niestety, nie znamy ani daty premiery, ani ceny urządzenia. Jeśli wierzyć plotkom, koszt zakupu może oscylować wokół kwoty 350 euro. Skusilibyście się na taki sprzęt za podaną wcześniej przewidywaną cenę?

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x