play, darmowe minuty play, darmowe sms-y play, promocje play

Promocja na doładowania w Play – pakiety internetowe lub podwojenie środków!

Newsy

Play to jeden z największych polskich operatorów sieci komórkowych, który dla swoich użytkowników od czasu do czasu oferuje ciekawe promocje. Jeżeli chcecie zaoszczędzić na doładowywaniu środków na swojej karcie SIM, to dziś jest idealny moment – tylko 19 czerwca fioletowy operator do każdego doładowania dodaje hojny prezent. Pełną listę bonusów oraz szczegóły promocji prezentuję Wam w kolejny akapicie.

W ramach promocji w Play otrzymacie pakiet internetu lub podwojenie doładowania!

19 czerwca (czyli dziś) do każdego doładowania środków w Play na kartę wykonanego za pośrednictwem strony Play Doładowania otrzymacie prezent. Różni się on w zależności od kwoty, którą zdecydujecie się przelać na swoje konto – poniżej przedstawiam Wam, jakie nagrody możecie otrzymać. Jak możecie zobaczyć w powyższej tabeli, wszystkie doładowania aż do 49.99 złotych klientom sieci Play zapewnią dodatkowy pakiet internetu, który wacha się od 1 GB aż do 5 GB. Ciekawiej robi się jednak w przypadku przelewania większej kwoty, ponieważ wtedy operator przekazuje nam 100% wartości doładowania na promocyjne konto. Pieniądze te możemy następnie wydać na rozmowy krajowe oraz SMS-y i MMS-y. Jeśli chcecie doładować swoją kartę SIM, to musicie się pospieszyć – promocja trwa tylko dzisiaj. Pełny regulamin oferty znajdziecie na stronie Play.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Źródło: Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x