ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
good lock 2020

[Poradnik] Jak zainstalować Good Lock na swoim smartfonie Samsunga?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Good Lock od Samsunga to nakładka, która przez tego koreańskiego giganta po raz pierwszy zaprezentowana została w 2016 roku. Po pewnym czasie aplikacja odeszła niestety w zapomnienie. Okazuje się jednak, że Samsung zdecydował się na wznowienie projektu – nową wersję nakładki na łamach naszego portalu opisał dla Was wczoraj Łukasz. Ja natomiast przygotowałem dla Was poradnik, w którym pokażę Wam, jak zainstalować Good Locka na Waszych smartfonach Samsunga działających pod kontrolą Androida Oreo. 

Zobacz też: Ten groźny trojan może ukraść dane logowania do Twojego konta w banku.

Zainstaluj nakładkę Good Lock na swoim smartfonie Samsunga z Androidem Oreo już teraz!

Poniższy poradnik powinien zadziałać na wszystkich smartfonach Samsunga działających pod kontrolą Androida Oreo. Upewnijcie się, że na Waszym urządzeniu zainstalowana jest ta wersja systemu przed rozpoczęciem operacji!

  1. Na swoje urządzenie pobierz niezbędne pliki. Zainstaluj aplikacje, które znajdują się wewnątrz archiwum .zip.
  2. Uruchomiona zostanie nakładka Good Lock. Niestety menu ustawień programu jest popsute. By z niego skorzystać, zainstaluj aplikację QuickShortcutMaker, która pozwoli na zmianę opcji.
  3. Zmiana ustawień możliwa jest dzięki następującym programom: LockStar, Routines, Quick Star oraz TaskChanger. Każda z tych opcji pozwoli Wam na dostosowanie danego elementu Good Locka do swoich potrzeb. Aby zmienić ustawienia, wystarczy skorzystać z funkcji „Try” dostępnej w aplikacji QuickShortcutMaker.
  4. Gotowe! Miłego użytkowania!

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy