ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note9

Samsung Galaxy Note9 w wyjątkowo pamiętliwej wersji tylko dla wybranych

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pod koniec zeszłego roku Samsung zaprezentował kości pamięci zupełnie nowej generacji. To, co je między innymi wyróżniało to dostępna przestrzeń. W końcu na co dzień nie spotykamy się ze smartfonami, które mogą pochwalić się 512 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika. Jednak póki co nie są one wykorzystywaną na szeroką skalę. Tak naprawdę jednym z najpopularniejszych modeli na rynku, który prawdopodobnie stawia na rozwiązanie Samsunga jest Huawei Mate RS Porsche Design. Nie można też zapomnieć o iPadach, ale jednak to już inny typ urządzeń. Jakby nie patrzeć, Samsung jeszcze nie korzysta z tych kości, ale to kwestia czasu, bo ma się pojawić specjalna wersja Galaxy Note9.

Jak zapewne wielu z Was pamięta, Koreańczycy szykują się do premiery nowej generacji swojego smartfona ze stylusem. Nie będzie to rewolucyjny model, choć pojemność akumulatora Galaxy Note9 może robić wrażenie.

Samsung Galaxy Note9 w specjalnej wersji – w których krajach szukać?

samsung galaxy note9 512 gb pamieci dostepnosc

Mimo wszystko pojawić ma się odmiana Galaxy Note9 z 512 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Jak się nie trudno domyślić, wykorzystane zostaną autorskie kości, ale dodatkowo zwiększyć ma się RAM – z 6 do 8 GB. Dla „zwykłych zjadaczy chleba” będzie musiało to wystarczyć. W takim razie, które kraje otrzymają ulepszoną wersję smartfona? Jak donoszą różne media, to wstępnie wybrano dwa państwa – Korea Południowa oraz Chiny. Te państwa można uznać niemalże za „pewniaki”, aczkolwiek w plotkach nie wyklucza się kolejnych krajów.

Zobacz też: Czym jest układ, który napędza najnowszy model Xiaomi?

Czy w Polsce dostaniemy Galaxy Note9 z 512 GB wbudowanej pamięci? Nie liczyłbym na to. Do naszego kraju praktycznie nigdy nie trafiają specjalne wersje smartfonów Samsunga. Szczerze wątpię, aby tym razem miało stać się inaczej.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy