Biały Nexus 4 już oficjalnie – trafi do sprzedaży w najbliższych tygodniach

Newsy

gwptciw

Po wielu kolejnych przeciekach i falach zdjęć publikowanych w Sieci, LG postanowiło dziś oficjalne zaprezentować światu białą wersję Nexusa 4, czyli smartfona przygotowanego przy współpracy z samym Google. Koreański producent potwierdził, że urządzenie trafi do sprzedaży na wybranych rynkach, w tym europejskich, w ciągu najbliższych tygodni. Jeżeli chodzi o jego cenę, to nie została ona oficjalnie podana, jednak sądzimy, że nie będzie ona odbiegać od ceny czarnego Nexusa 4.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przypomnijmy, że mimo upływu czasu smartfon ten wciąż pozostaje bardzo ciekawą propozycją i może pochwalić się ekranem IPS o przekątnej 4,7″ oraz rozdzielczości 1280×768, a także czterordzeniowym procesorem Snapdragon S4 Pro i najnowszym Androidem 4.2.2 Jelly Bean.

waterlgnexus4white-02mat

źródło: theverge.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x