Konsola OUYA otrzymuje nieoficjalne wsparcie dla CWM Recovery

Newsy

ouya_console-630x354

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Konsola OUYA podczas swojej zbiórki na Kickstarterze odniosła niebywały sukces i zebrała kilkarazy więcej pieniędzy, niż zakładał cel. Niemniej jednak, nie pojawiła się ona jeszcze w regularnej sprzedaży, a developerzy już rozpoczęli działania zmiarzające do jej zhackowania.

Kilku deweloperów z xda-developers postawiło sobie za zadania przeportowanie CWM Recovery do tego małego pudełeczka dla graczy. Wiadomo więc co to oznacza. Dzięki wielkiej pracy wykonanej przez kilku programistów, otwiera się ścieżka dla kolejnych. Zmodowane Recovery pozwoli na wgrywanie nowych ROMów i kerneli. Chociaż raczej wiadomo, że tych pierwszych nie doczekamy się zbyt wielu, to zwiększających wydajność kerneli będzie przybywało z dnia na dzień.

Oczywiście, aby wgrać ten nieoficjalny port CWM nasza konsola musi być zrootowana. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do oryginalnych wątków na xda#1 oraz xda#2.

źródło: droidgamers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x