Szczyt zdobywa się wielkimi krokami? Być może, ale te najdrobniejsze świadczą o tym, jak się później takiego lidera odbiera. Nigdy nie ukrywaliśmy i nie planujemy, że Samsung okazał się jednym z najgorszych producentów, jeśli chodzi o tempo wydawania aktualizacji. Warto pamiętać, że przy okazji wiele smartfonów poznało Samsung Experience 9.0, aczkolwiek to nie do końca tłumaczy tak ogromny czas oczekiwania. Do tego wiele osób zaczęło zwracać uwagę na to, że zginęła funkcja, z której na co dzień korzystali – możliwość ustawienia dowolnego dzwonka dla konkretnych kontraktów. Wraz z Oreo jeśli ktokolwiek do nas pisze, to sygnalizowane jest to taki samym dźwiękiem.

Dowolny dzwonek w Samsungach powraca – „błąd” Oreo naprawiony

samsung dzwiek dzwonek wiadomosc

Osobiście nie czuję potrzeby ustawiania różnorakich dzwonków w przypadku otrzymywanych wiadomości. Tak naprawdę 90% czasu mój smartfon jest wyciszony. Jednak obserwując różnorakie fora oraz czytając Wasze wiadomości do nas na Facebooku zauważyłem, że brakuje tej opcji. Na szczęście już odpowiednia możliwość wraca. Na początku potwierdził sam fakt konsultant firmy, a tymczasem okazuje się, że w sklepie Samsung Apps pojawiła się stosowna aktualizacja dla aplikacji Wiadomości.

samsung dzwiek dzwonek wiadomosc

Zobacz też: Oto, jak wygląda Google Maps w wydaniu Android P.

Jeśli u Was jeszcze stosowne zmiany się nie pojawiły, to nie musicie czekać na uwarunkowania serwerowe. Wystarczy, że ściągniecie program z APK Mirror. Mimo wszystko, czy faktycznie ta strata była dla Was odczuwalna?

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.