Dokładnie 10 dni temu zapraszałem Was do udziału w konkursie „Zmiany na lepsze”. Zasady były bardzo proste – odpowiedzieć na dwa pytania. Później, razem z marką Honor, wybieraliśmy najciekawsze wpisy, aby nagrodzić Was najnowszym, flagowym smartfonem tej firmy oraz docenić 10 innych osób poprzez wręczenie akcesoriów.

Wspomniane pytania były bajecznie proste:

  1. Jaka cecha smartfona Honor 10 podoba Ci się najbardziej?
  2. Co najbardziej Ci przeszkadza w Twoim obecnie używanym telefonie?

honor 10 rozbiorka

Sami przyznacie, że odpowiedzi same się nasuwają? Potwierdza to Wasze zaangażowanie. Otrzymaliśmy ponad 150 zgłoszeń, które wymagały szczegółowej analizy. Jednak zwycięzcy są już znani. Smartfona Honor 10 zdobywa: RattusNorvegicus. Z kolei słuchawki Bluetooth i selfie sticki otrzymują: kamil79123, siux, Jerry0, 4imb0t, Jongover, sapphire101, keraz, qpak, konradex97 oraz CrashNull.

Wszystkim zwycięzcom, serdecznie gratulujemy!

Na forum otrzymacie prywatną wiadomość z dalszymi szczegółami. Śledźcie nas na bieżąco, aby nie ominąć kolejnych konkursów. W międzyczasie przypominamy o możliwości udziału w Q&A z Honorem!

 

Wpis powstał we współpracy z marką Honor

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.