Honor 10

Zmiany na lepsze – koniec konkursu. Sprawdź, czy wygrałeś!

Newsy

Dokładnie 10 dni temu zapraszałem Was do udziału w konkursie „Zmiany na lepsze”. Zasady były bardzo proste – odpowiedzieć na dwa pytania. Później, razem z marką Honor, wybieraliśmy najciekawsze wpisy, aby nagrodzić Was najnowszym, flagowym smartfonem tej firmy oraz docenić 10 innych osób poprzez wręczenie akcesoriów.

Wspomniane pytania były bajecznie proste:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
  1. Jaka cecha smartfona Honor 10 podoba Ci się najbardziej?
  2. Co najbardziej Ci przeszkadza w Twoim obecnie używanym telefonie?

honor 10 rozbiorka

Sami przyznacie, że odpowiedzi same się nasuwają? Potwierdza to Wasze zaangażowanie. Otrzymaliśmy ponad 150 zgłoszeń, które wymagały szczegółowej analizy. Jednak zwycięzcy są już znani. Smartfona Honor 10 zdobywa: RattusNorvegicus. Z kolei słuchawki Bluetooth i selfie sticki otrzymują: kamil79123, siux, Jerry0, 4imb0t, Jongover, sapphire101, keraz, qpak, konradex97 oraz CrashNull.

Wszystkim zwycięzcom, serdecznie gratulujemy!

Na forum otrzymacie prywatną wiadomość z dalszymi szczegółami. Śledźcie nas na bieżąco, aby nie ominąć kolejnych konkursów. W międzyczasie przypominamy o możliwości udziału w Q&A z Honorem!

 

Wpis powstał we współpracy z marką Honor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x