Sony Xperia XZ3 przeciek

Wyciekły zdjęcia Xperii XZ3. Ekran 18:9 i podwójna kamera w standardzie

Newsy

Xperia XZ2 to wciąż świeży smartfon, jednak tuż za rogiem czai się jego następca – Xperia XZ3. Dzisiejszy dzień rzuca nieco światła na jego wygląd oraz niektóre parametry.

Według przecieku, Sony Xperia XZ3 prezentuje się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Bezramkowa Xperia XZ3

Jak można zauważyć na powyższych zdjęciach, smartfon został wyposażony w podwójny aparat oraz ma ekran o proporcjach 18:9. Zastosowane zmiany wydają się potwierdzać to, o czym całkiem niedawno firma mówiła w wywiadzie. Mówiąc krótko: Sony pracuje nad „bezramkowcem”. Niemniej jednak nie mamy całkowitej pewności, czy powyższe zdjęcia są prawdziwe, więc radzę czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka.

Zobacz także: Huawei Mate 20 Pro z 7 calowym wyświetlaczem

Prócz ekranu 18:9, zmian nie ma zbyt wiele. Plecki urządzenia wyglądają niemal identycznie jak te w Xperii XZ2, jednak znajduje się tam jedna, lecz bardzo istotna nowość – podwójny aparat. Te informacje brzmią tak dobrze, że aż ciężko uwierzyć, że są prawdziwe. Czyżby Sony od tak porzuciło swój dotychczasowy styl i wprowadziło dwie „nowości” za jednym razem? Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Co do specyfikacji urządzenia: według jeszcze wcześniejszej plotki, Xperia XZ3 w porównaniu do modelu XZ2 będzie miała większą baterię, więcej pamięci RAM i 5,7 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1080 x 2160 px. Czy te pogłoski znajdą potwierdzenie dowiemy się najprawdopodobniej już na targach IFA w Berlinie, które rozpoczną się 31 sierpnia bieżącego roku.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x