Przełom w Plusie, nowe androidy w ofercie!

Newsy

tablet-Samsung-GALAXY-Tab_1_

Myśleliśmy, że to już nigdy nie nastąpi a jednak! Operator komórkowy Plus GSM, który od samego początku nie może nadążyć za ewoluującym rynkiem, nareszcie robi krok do przodu. W jego ofercie od poniedziałku będą trzy nowe urządzenia z systemem operacyjnym Google Android. Co więcej nie są to jakieś low-endy, jak to zazwyczaj w Plusie bywa. Operator bowiem jako pionier wprowadzi na Polski rynek tablet Samsung Galaxy. Dostępne będą również HTC Desire i Sony Ericsson X10 Mini Pro. Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ceny póki co nie są jeszcze znane, wiadomo jednak że urządzenia te zagoszczą w taryfie biznesowej. Miejmy nadzieję, że cena nie będzie wygórowana.

źródło: własne 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x