HTC już niedługo z kolejnymi telefonami?

Newsy

htc-london

Dość dużo w ciągu ostatniego tygodnia mówi się o firmie HTC. Chociażby dzisiaj pisaliśmy już o tym, że być może także HTC One pojawi się w edycji z czystym Androidem. Teraz natomiast mamy dla Was kilka informacji odnośnie dwóch kolejnych, jeszcze oficjalnie niezapowiedzianych smartfonów.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jedno z urządzeń, które być może już niedługo trafi do sprzedaży to HTC M4, a więc sprzęt o którym słyszeliśmy już wcześniej. Ma on mieć aparat i głośniki zbliżone jakościowo do tych, które teraz możemy znaleźć w HTC One. Będzie on jednak mniejszy, bo przekątna ekranu wynosić będzie „zaledwie” 4,3 cala.

P2192085-L-580x326

Drugie urządzenie do pięciocalowy klon HTC One – tak wypowiadają się o nim źródła przecieków. Jak widać firma chce wypuścić rywala o przekątnej ekranu bardzo zbliżonej do rozmiaru ekranu nowego flagowca Samsunga. Jeśli chodzi o wymiary urządzenia, to grubość ma pasować do standardu wyznaczonego przez HTC One, wysokość i szerokość mają natomiast być zbliżone do wymiarów HTC J Butterfly, znanego szerzej jako DROID DNA.

HTC w ostatnim czasie zmaga się z rozlicznymi problemami, pozostaje więc mieć nadzieję, że w przyszłości więcej będziemy mówić o nowych urządzeniach niż o kłopotach firmy. Bo sprzęt sygnowany tymi trzema literami ma wśród użytkowników telefonów duża grupę fanów.

źródło: slashgear.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x