honor 10 qa product manager

Q&A z Honorem – zgłoś swoje pytanie twórcom Honora 10!

Newsy

Honor 10 został okrzyknięty największym sukcesem firmy. Jego zeszłomiesięczna premiera do dzisiaj cieszy się dużą popularnością. Wyniki sprzedaży wciąż szybują w górę, a to za sprawą idealnego połączenie atrakcyjnego designu, topowych podzespołów oraz atrakcyjnej cenie. Jakby nie patrzeć, to właśnie ten ostatni aspekt sprawia, że Honor 10 wciąż nie znika z ust, ale smartfon potrafi też się obronić w innych aspektach.

Swego czasu mogliście zgłosić swoje pytania do wywiadu w formie Q&A z CEO marki Honor. Tym razem przyszła pora dowiedzieć się czegoś więcej na temat tworzenia samego modelu Honor 10. Dlatego druga edycja Q&A skupia wokół siebie senior product managerów, którzy od początku czuwali nad rozwojem omawianego smartfona.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

honor 10 qa product manager

Od 15 czerwca będziemy zbierać Wasze pytania w specjalnym temacie na naszym forum. Tematem przewodnim jest oczywiście flagowiec Honor 10. Możecie dowiedzieć się, jak powstawał ten model, poznać jego ciekawostki oraz wszystko to, co przyjdzie Wam tylko do głowy, a jest związane z tym nietuzinkowym telefonem.

Pytania planujemy zbierać przez tydzień, aby od 25 do 28 czerwca móc sukcesywnie na nie odpowiadać. W takim razie macie już pomysł na swoje pytanie? Jaki obszar najchętniej byście poruszyli? Serdecznie zapraszamy do zabawy i udziału w Q&A!

 

Wpis powstał we współpracy z marką Honor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x