honor 10 qa product manager

Q&A z Honorem – zgłoś swoje pytanie twórcom Honora 10!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Sponsorowany

Honor 10 został okrzyknięty największym sukcesem firmy. Jego zeszłomiesięczna premiera do dzisiaj cieszy się dużą popularnością. Wyniki sprzedaży wciąż szybują w górę, a to za sprawą idealnego połączenie atrakcyjnego designu, topowych podzespołów oraz atrakcyjnej cenie. Jakby nie patrzeć, to właśnie ten ostatni aspekt sprawia, że Honor 10 wciąż nie znika z ust, ale smartfon potrafi też się obronić w innych aspektach.

Swego czasu mogliście zgłosić swoje pytania do wywiadu w formie Q&A z CEO marki Honor. Tym razem przyszła pora dowiedzieć się czegoś więcej na temat tworzenia samego modelu Honor 10. Dlatego druga edycja Q&A skupia wokół siebie senior product managerów, którzy od początku czuwali nad rozwojem omawianego smartfona.

honor 10 qa product manager

Od 15 czerwca będziemy zbierać Wasze pytania w specjalnym temacie na naszym forum. Tematem przewodnim jest oczywiście flagowiec Honor 10. Możecie dowiedzieć się, jak powstawał ten model, poznać jego ciekawostki oraz wszystko to, co przyjdzie Wam tylko do głowy, a jest związane z tym nietuzinkowym telefonem.

Pytania planujemy zbierać przez tydzień, aby od 25 do 28 czerwca móc sukcesywnie na nie odpowiadać. W takim razie macie już pomysł na swoje pytanie? Jaki obszar najchętniej byście poruszyli? Serdecznie zapraszamy do zabawy i udziału w Q&A!

Wpis powstał we współpracy z marką Honor

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy