43nexus4QCzęść z oglądających tegoroczną konferencję Google I/O na pewno była rozczarowana brakiem informacji o nowej odsłonie systemu Android. Co jakiś czas jednak pojawiają się kolejne plotki i przecieki sugerujące, że kolejna wersja będzie ewolucją (Jelly Bean 4.3) a nie rewolucją(Key Lime Pie 5.0). Co mamy dzisiaj? Zdjęcia Nexusa 4 uchwyconego w trakcie Thailand Mobile Expo 2013.

Osoba, która umieściła te zdjęcia na forum XDA pokazała nam zakładkę „informacje o telefonie” oraz odświeżony interfejs aparatu. Zobaczcie sami:

nexusae0_XJPP5Q4nexusae0_wdaQSQW

Kolejne zdjęcia, umieszczone już przez innego użytkownika pokazują zaktualizowaną animację-niespodziankę, zawierającą już napis „Jelly Bean 4.3” oraz znów informacje o telefonie. Patrząc na odbite w urządzeniu postacie możemy stwierdzić, że są to fotografie robione przez różne osoby.

nexusae0_KMxVBML1nexusae0_1H2KcOy

O ile więc przy jednym zdjęciu można by podejrzewać jakąś próbę manipulacji, o tyle dwóch użytkowników wrzucających fotografie tego samego urządzenia daje do myślenia. Myślicie, że Google może tak po prostu, bez głośnych konferencji zapowiedzieć pewnego dnia nowego Androida?

AKTUALIZACJA:

W serwisie Youtube pojawił się filmik przedstawiający wygląd aplikacji aparatu we wspomnianym wcześniej Nexusie 4, nagrany w trakcie TME 2013.

źródło: androidpolice.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.