Targi E3 2018 rozpoczną się dopiero jutro, ale wiele korporacji zdążyło już zaprezentować fanom produkcje, które dokładniej omawiane będą w Los Angeles. Jedną z takich firm jest Bethesda, matka gier z serii The Elder Scrolls czy Fallout. Dla graczy mobilnych przygotowała ona niespodziankę – nową darmową grę z uniwersum The Elder Scrolls, która już wkrótce dostępna będzie do pobrania na smartfony. Czego możemy się spodziewać po Blades?

Zobacz też: W gry ze Steama pogracie już na smartfonach.

The Elder Scrolls: Blades będzie dla każdego?

Nowa gra Bethesdy graczom rozrywkę zapewni na kilka sposobów. Produkcja podzielona została na trzy tryby: Abyss, w którym gracz walczy z kolejnymi przeciwnikami na mapach stworzonych przez deweloperów lub wygenerowanych losowo, Arena, której zasady są świetne znane wszystkim fanom gier z serii The Elder Scrolls oraz Town, w którym gracz skupia się na wykonywaniu zadań i rozbudowywaniu miasta. W produkcję Bethesdy grać można zarówno w trybie horyzontalnym, jak i wertykalnym. Jak podają twórcy, w przyszłości Blades zostanie wydane również na komputerach i konsolach. Co ważne, gra będzie synchronizować zapisy w chmurze. Do otwartej wersji testowej The Elder Scrolls: Blades możecie zapisać się za pośrednictwem sklepu Google Play już teraz!

Źródło: AndroidPolice

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.