Samsung sprzedał już ponad 10 milionów Galaxy S4, szykuje nowe kolory

Newsy

Screen-Shot-2013-05-07-at-10.39.53

Mimo że Galaxy S4 w oficjalnej sprzedaży znajduje się dopiero niecały miesiąc, to nie przeszkodziło mu to w pobijaniu kolejnych rekordów. Samsung z dumą poinformował dziś, że jego flagowy model rozszedł się już w ilości 10 mln sztuk i trzeba przyznać, że taka liczba robi duże wrażenie. Galaxy S4 jest więc przy tym popularniejszy od swojego poprzednika, czyli GS3, któremu osiągnięcie podobnego rezultatu zajęło 50 dni.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung zapowiedział przy tym, że niebawem rozpocznie się sprzedaż Galaxy S4 na kolejnych światowych rynkach. Obecna oferta zostanie poszerzona o nowe kolory obudowy, takie jak niebieski oraz czerwony, a trochę później możemy się spodziewać GS4 w wariancie fioletowym oraz brązowym.

A czy Wy przyczyniliście się do pobicia nowego rekordu przez flagowy model Samsugna? Jesteście zadowoleni ze swojego zakupu? Dajcie nam znać w komentarzach.

screen_shot_2013-05-23_at_12.52.51_am

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x