ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Złoty S4 z limitowanej edycji już dostępny w sprzedaży

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
samsung_s4_3_2

Luksusowe smartfony wykonane ze szlachetnych materiałów, wydają się cieszyć sporą popularnością, jak na ich cenę. Przyszedł więc także i czas na to, aby „najlepiej sprzedający się smartfon świata” doczekał się ekskluzywnej edycji.

Znana na Zachodzie z tego typu produktów firma GoldGenie podjęła się tego zadania i właśnie dziś wprowadziła do oferty Samsunga Galaxy S4, którego obudowa została pokryta złotem. Oczywiście, w myśl zasady „klient płaci, klient żąda”, konsorcjum zaprezentowało także edycje z platyny i różowego złota. Zestaw oprócz bardzo oryginalnego telefonu, obejmuje wszystkie podstawowe akcesoria oraz certyfikat potwierdzający limitowaną edycję. Wszystko to zostaje zapakowane w bardzo eleganckie pudełko wykonane z najwyższej jakości drewna. Oczywiście, sprzedawana wersja S4 nie posiada blokady simlock i może działać w każdej sieci.

gold_galaxy_s4-630x315

Cena wszystkich trzech edycji waha się w granicach 1700 funtów, producent jednak nie będzie kazał płacić nam kosztów przesyłki i dostarczy smartfona pod nasze drzwi za darmo. Chętni?

źródło: sammobile.com

Sprawdź najnowsze wpisy