OnePlus 6, jak zapewne wiele innych smartfonów, nie okazał się idealny od razu po wyjęciu z pudełka. Najpierw firma zabrała Always-on Display, a później zaczęły wychodzić dziwne braki oraz po prostu problemy ze stabilnością poszczególnych funkcji. Na szczęście Chińczycy nigdy nie każą długo czekać na reakcje z ich strony, więc dzisiaj oficjalnie mogę Wam zapowiedzieć OnePlus 6 w nowym, lepszym wydaniu. Oxygen OS doczekał się nowej wersji, która łata multum błędów, dodaje nowe funkcje i uzupełnia te zapowiedziane. Jednak o tym dowiedzieliśmy się już wcześniej za sprawą wydania aktualizacji Hydrogen OS – to oprogramowanie, które oferowane jest przez OnePlus w Chinach. W takim razie przejdźmy do tego, co zmieniło się w naszych urządzeniach.

Ta aktualizacja OnePlus 6 nigdy nie powinna się pojawić…

oneplus 6 aktualizacja spis zmian

… po prostu smartfon powinien w takim stanie zostać wydany. Jednak terminarz jest napięty, więc nawet funkcje przedstawione na premierze pojawiają się niemalże miesiąc później. W tym wypadku mówię o trybie portretowym dla przedniego aparatu. Swoją drogą nareszcie w Polsce te ustawienia tak się nazywają – zamiast „Pionowo” mamy „Portret”. Oczywiście pojawiło się też procentowe wskazanie naładowania akumulatora czy też poprawa dźwięku połączeń i rozmów – to od razu rzuciło mi się w uszy. Całą listę zmian znajdziecie powyżej, ale oczywiście nie mogło zabraknąć ogólnych wzmianek o poprawie stabilności i optymalizacji.

Zobacz też: Co się zmieni w wyglądzie YouTube’a?

Jeśli jeszcze u Was nie pojawiła się stosowna aktualizacja, to możecie skorzystać z dowolnego programu VPN, który pozwoli Wam „przenieść się” do Niemiec lub Kanady. Z racji, że Opera VPN ogłosiła koniec rozwoju, to przerzuciłem się na Turbo VPN, który znajdziecie w sklepie Play za darmo. Jest on zdecydowanie bardziej irytujący, ale to za sprawą wszechobecnych reklam.

 

źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.