Najnowszy Android dla HTC One już za kilka tygodni

Newsy

HTCOneRecenzja (44)

Za jedną z największych wad najnowszego flagowca HTC, można uznać nieco przestarzałe oprogramowanie. Ciężko usprawiedliwiać w tej kwestii Tajwańczyków, tym bardziej że One miało być ich przepustką do wyjścia z głębokiego finansowego dołka.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niemniej jednak, lepiej późno niż wcale, bo według nieoficjalnych, aczkolwiek dobrze poinformowanych źródeł, HTC One otrzyma aktualizację do Jelly Bean 4.2.2 już w przeciągu trzech tygodni. W skład paczki OTA ma wejść nie tylko najnowsza wersja systemu z zielonym robocikiem, ale także udoskonalona nakładka Sense 5.1. Niestety, do tej pory tajwański producent nie ustosunkował się do tych doniesień.

Czasem mamy wrażenie, że HTC zamiast starać się wyjść na prostą, to samo siebie dobija, między innymi przez podejście w kwestii aktualizacji swoich urządzeń. Czy Wy również tak uważacie?

źródło: phonearena.com
 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x